Salon frontów meblowych i kuchennych


Rozpoczęliśmy działalność hurtowni frontów dla meblarstwa w 2006 r.,jako partner w Wielkopolsce producenta BRW Mielec sp. z o. o. Przez ten okres staliśmy się liczącym dostawcą różnego rodzaju frontów w Polsce Zachodniej. Szerokie grono zadowolonych klientów to zakłady stolarskie, producenci kuchni oraz studia kuchenne.

Specjalnością naszej Hurtowni Frontów są fronty lakierowane produkowane dla nas przez kilku liczących się dostawców. Atrakcyjna cena i dobra jakość, to wyróżnia MBS na tle konkurencji.

Zapraszamy do wizyty w naszej siedzibie, gdzie można zapoznać się z szeroką gamą oferowanych frontów.

Posiadamy ponad 100 wzorów i kolorów z oferty frontów foliowanych, akrylowych,lakierowanych, drewnianych czy fornirowanych. W naszym salonie każdy znajdzie coś co zainspiruje go do stworzenia własnej, indywidualnej przestrzeni i dobierze odpowiedni produkt do swoich potrzeb. Fachowa obsługa chętnie doradzi i podzieli się swoim doświadczeniem, by sprostać wszelkim wymaganiom przy tworzeniu wymarzonej kuchni czy salonu.

Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Współpracujemy:

Zobacz naszych dostawców

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Korzystając z niej, zgadzasz się na ich użycie. Więcej w polityce prywatności i wykorzystania plików cookies. OK, rozumiem