Twój koszyk jest pusty

CZĘSTE PYTANIA...

Za pośrednictwem portalu można zamawiać towary z grupy ‘'Fronty MDF''. Aby zamówić towary z pozostałych grup asortymentowych prosimy o bezpośredni kontakt z działem handlowym.

Jak krok po kroku złożyć zamówienie ?

1. Wejście na www.frontybrw.pl

2. Zamówienie asortymentu z grup ‘'Fronty MDF'' 

3. W przypadku klienta, który jest po raz pierwszy na portalu firmy MBS Sp. z o.o. należy wpisać dane osobowe umożliwiające złożenie zamówienia

4. W przypadku stałych klientów wystarczy wybrać opcję ‘'Zaloguj się'' i wpisać e-mail oraz wcześniej nadane hasło. System automatycznie przypisze odpowiednie dla danego klienta warunki rabatowe.

5. Wybór środka transportu

6. Wybór formy płatności

7. Sprawdzenie danych i zatwierdzenie zamówienia

Na podany adres e-mail zostanie odesłana szczegółowa informacja dotycząca złożonego zamówienia (numer, forma płatności, środek transportu, zamawiany towar)

Kiedy płacę za zamówiony towar?

Przy zamówieniach w naszym portalu klient może wybrać dwie formy płatności:

  1. Przy wysyłce w Polskę po ustaleniu szczegółów dotyczących zamawianego towaru mogą Państwo wpłacić na nasze konto całą kwotę wraz z ceną transportu na podstawie potwierdzenia zamówienia, które przyjdzie na podany e-mail.

  2. Zapłacić za towar oraz transport firmie kurierskiej, która świadczy dla Nas usługi transportowe.


Ile kosztuje transport ?

Cennik usług transportowych:

  • DPD - 30 zł brutto (zamówienie do 30 kg)

  • Jas FBG - 160 zł brutto bez względu na wielkość zamówienia

 

Jaka jest gwarancja i jak wygląda procedura reklamacji?

     Na zakupione przez Państwa meble udzielana jest 2-letnia gwarancja producenta, reklamacje natomiast realizowane są na tych samych zasadach jak w tradycyjnym sklepie. W przypadku reklamacji prosimy o podanie symbolu reklamowanego towaru, który jest podany w instrukcji. Prosimy także w miarę możliwości o przesłanie zdjęcia uszkodzonej części. Mail reklamacyjny powinien także zawierać adres i telefon osoby. Reklamacje prosimy wysyłać na adres e-mail: frontybrw@mbsmeble.pl

Jaki jest termin realizacji zamówienia?

     Zamówienie realizowane jest w przeciągu max. 6 tygodni. Termin realizacji uzależniony jest od rodzaju zamówionych frontów i przeważnie wynosi on 4 tygodnie. W celu ustalenia dokładnego terminu realizacji zamówienia prosimy o kontakt z działem handlowym. Termin realizacji zamówienia liczony jest od momentu wpływu na nasze konto całej kwoty za zamawiany towar i ceny transportu.


Co się dzieje z moimi danymi osobowymi?

     Prowadzimy politykę prywatności naszych klientów. Dane osobowe wykorzystujemy wyłącznie do prowadzenia korespondencji i realizacji zamówień, nie są one udostępniane osobom trzecim.